AshTurkey - Ashley Tisdale Fan Club
ASHFANA hoşgeLdin (:
Üye oL
Mutlu oL
ASH FANA DOY..!
ASHFANA hoşgeLdin (:
Üye oL
Mutlu oL
ASH FANA DOY..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AshTurkey FAN ..!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rock'cıLara özeL msn nickLeri

YazarMesaj
# Morciyana.
Co admin
Co admin
# Morciyana.

Ruh Haliniz : 8
Rep Puanı : 0

Rock'cıLara özeL msn nickLeri Empty
MesajKonu: Rock'cıLara özeL msn nickLeri   Rock'cıLara özeL msn nickLeri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:34 am

HoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK*
Grup Hepsi Fan Club - Rock'cıLara özeL msn nickLeri.. (: *Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım* Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica
* Özgürlüğün Anlamını Yeni Öğrendim, Senmişsin (u rock)
* BıRock Sana Gelsin
* Rocky Balboa Yumrukları Gibi Darbeli Benim Rock Sözlerim *pop dinleyip kıç sallayacağına rock dinleyip kafa salla daha iyi*
*Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım
*Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak sil baştan sevmek gerek bazen herşeyi unutmak…
*Sen korktukça sen kaçtıkça zorba da gelir üstüne
*Dursun zaman dursun diyorsun da oyun değil ki yaşamak.
*Bana hiç birşey söyleme ateş kül oldu içimdeYalan dostum aşk diye birşey yok,aşk dediğin üç günlük eğlence,bilemedin beş günsürsün kapılıp da sürünen çok
*Çoban oldum gidiyorum yapayalnız bu diyardanYolum uzun gör güzelim,vakit doldu ben gideyim küçük yaşta ağlar oldum fırtınamsın benim
*Bu kez pek bi afili yalnızlık ağlayan bir kadın kadar düşman
*Yok olup gitsem de sonumu bilsem,ölümü tatsam da yenilmem yine de senin için bütün zaferlerim
*Bir ben anlar severim, gözlerinden öperimAltındaki arabayı , sat sonra görüşelim
*Denize açıldım sevmeye sevilmeye anladım sevmek gibisi yok,yağmura soyundumyavaş yavaş yağar diye damlalarda yüzmek gibisi yok.
*Gömdün sandın gittiğindeBir demet çiçeğim bile yok.Toprak kaldım gittiğindeFiliz verdim de suyu yok
*Altı üstü 5 metreydi ,dertlerinin birikimiBelki biter dedin ama sen kaparsan gözleriniBertaraf et her şeyini kıymetini kısmetiniBelki yarın gelir ama bugün seni sevmedi ki
*Git gideceksen bekleme farklı değilsin sen de
*Hani benim hani benim hani benim olacaktın iki bahar önce okulun bitince bana varacaktın
*Ben sevmek,sevmek isterdim nerden bilirdim,sevenler ağlarmış!!!!
*Aşkın mapushane içinde ben mahkum,saçların parmaklık gözlerin gardiyan olmuş..

Rock'cıLara özeL msn nickLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Nickleri
» Şebnem Ferah'ın şarkılarından derlenmiş çok güzel msn nickleri.